Őszi papírgyűjtés!

Tisztelt Dabasiak, Kedves Szülők, Gyerekek!

2018. szeptember 17 - 21 között papírgyűjtést tartunk iskolánkban. Ezen időszakban reggel 07.30-tól 16.30-ig várjuk a papírt. Arra kérünk mindenkit, hogy tegyen a szelektív hulladékgyűjtéssel környezetünk védelméért és lehetőleg összekötözve hozza az iskolánk udvarán elhelyezett konténerekhez a papírhulladékot, hogy lemérhessük. Mivel a szelektív hulladékgyűjtés környezetvédő tevékenység, mindegy, hogy ki hány kiló papírt hoz – a lényeg: hogy hoz. Nem elhanyagolható szempont, hogy a befolyt összeget az egyes osztályok részarányosan felhasználhatják (iskolai programokon, osztálykiránduláson). A papírgyűjtés mindenki számára nyitott, attól, hogy valakinek nem jár ide gyermeke, még leadhatja a papírhulladékot.

Tisztelettel:

Tamás Roland

intézményvezető